fitness

img

Rozpoczynając treningi fitness warto zaplanować czas na regenerację mięśni. Decyzja rozpoczęciu treningów, szczególnie w przypadku osób z chorobami przewlekłymi bądź ograniczeniami ruchowymi, powinna zostać skonsultowana z lekarzem. W miarę wzrostu sprawności, poprawy kondycji i przyzwyczajenia do wysiłku można podjąć się bardziej intensywnych ćwiczeń.

Ćwiczenia mają spokojny charakter i umiarkowane tempo, jednak są niezwykle wydajne. W ramach autorskich programów opracowanych przez trenerów i specjalistów Centrum Nowa Europa zapraszamy na zajęcia fitness dla seniorów. Skuteczność tych ćwiczeń jest zaskakująco wysoka, a efekty w większości przypadków są dodatkowo bardzo trwałe.

Stosując się do naszych wskazówek, można przywrócić siłę i sprawność mięśni dna miednicy oraz układów synergistycznych u osób już dotkniętych tą przypadłością w szerokim zakresie przypadków. Dzięki takim ćwiczeniom Twoje ciało stanie się bardziej elastyczne i zostanie przygotowane do efektywnego wykonywania ćwiczeń na innych zajęciach. Zajęcia w tym programie poświęcone rozciąganiu wszystkich partii mięśni ciała.

Regularne ćwiczenia zapewniają przywrócenie odpowiedniego balansu napięcia, siły i elastyczności całego aparatu ruchu. Przedstawiamy autorski zestaw ćwiczeń i zachowań w życiu codziennym, który pozwala zabezpieczyć postawę ciała przed deformacją i rożnego rodzaju bólami. W zależności od stopnia zaawansowania ćwiczenia mogą obejmować proste czynności oraz nieco trudniejsze ruchy, nierzadko z wykorzystaniem specjalnych przyrządów.

Klikając przycisk "Zgadzam się", wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z naszą Polityką prywatności i Polityką plików cookie. Urządzenie do codziennego masażu ciała, dwie wymienne głowice, pokrętło do … Wysokiej jakości trenażer domowy z długim ruchem siedziska do intensywnego treningu …

Możesz wybierać spośród różnych modeli foteli do masażu różnych funkcjach i programach, stołów do masażu i wszystkich dostępnych akcesoriów, zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego salonu masażu. Nasz sprzęt jest przeznaczony dla użytkowników w każdym wieku, dostępny do użytku domowego, amatorskiego, zawodowego i komercyjnego. Podczas swoich zajęć Ania kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo i poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń.

Przez 7 lat trenowała z sukcesami piłkę ręczną (. V-ce Mistrzostwo Polski oraz wielokrotny udział w Mistrzostwach i Pucharze Polski w kategoriach młodzieżowych). Specjalizuje się w treningach z kettlebells, Aqua Fitness, TBC, zdrowy kręgosłup oraz streching. Na zajęciach szczególną uwagę przywiązuje do prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń oraz bezpiecznego i świadomego korzystania z możliwości własnego ciała.

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu: 17 773 58 05. Kickboxing z elementami kształtowania sylwetki to świetny sposób na utratę zbędnych kilogramów oraz pozbycie się wszelkich napięć emocjonalnych. Podczas zajęć poprawisz nie tylko ogólną sprawność fizyczną, ale wzmocnisz pewność siebie.

To program treningowy, który zostanie w pełni dostosowany do Twoich możliwości, oparty ćwiczenia, które nie obciążają stawów. Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem tel: 17 773 58 05. Międzynarodowe gwiazdy i najlepsi master trenerzy zaprezentują najpopularniejsze formy fitness na 5 scenach.

Są to zajęcia przeznaczone dla każdego, kto marzy pięknej wyprostowanej sylwetce. Balansu ciała w pozycjach siedzących, leżących lub opierając się piłkę wpływamy na poprawę czucia własnego ciała w przestrzeni, czyli propriorecepcję. Pomagają wysmuklić sylwetkę, zwiększają sprawność aparatu ruchu i uelastyczniają mięśnie.

Ćwiczenia ogólnokondycyjne połączone z treningiem siłowym prowadzone przy muzyce w umiarkowanym tempie, dostosowanym do możliwości osób ćwiczących.