zdrowie artykuły

img

Dostępny dla klubowiczów od 50 roku życia.

+ Wejście na bilet jednorazowy jest możliwe tylko za okazaniem dokumentu tożsamości. ZAWIESZENIE KARNETU Potrzebujesz przerwy w treningach, ale nie chcesz tracić ciągłości? Promocyjną cenę możesz zachować na stałe odnawiając karnet regularnie, co 30 dni.

Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie. Studia podyplomowe: fitness z elementami tańca. Instruktor Sportu Osób Niepełnosprawnych specjalności gry zespołowe.

Uwalnianie mięśniowo-powięziowe Leona Chaitow (Positional Release) Jest pozytywnie zorientowana w stronę wszelkiej aktywności fizycznej. • Instruktor Sportu Osób Niepełnosprawnych specjalności gry zespołowe.

Jego zainteresowania skupiają się w obrębie żeglarstwa jachtowego i lodowego. • Studia podyplomowe: Zarządzanie i organizacja sportem (WSTiR Warszawa) • Instruktor Sportu Osób Niepełnosprawnych specjalności gry zespołowe (OSW Olsztyn)

Kursy i studia podyplomowe (uprawnienia państwowe): W Centrum Zdrowia i Sportu prowadzi zajęcia dla kobiet po mastektomii- Amazonki. Rehabilitacją kobiet po mastektomii zajmuje się od 1995 roku.

• Certyfikat upoważniający do prowadzenia Kompleksowej Terapii Przeciw obrzękowej u osób z obrzękiem limfatycznym kończyn górnych i dolnych ( drenaż limfatyczny, bandażowanie) Prowadzone są w wolnym tempie, spokojnie, uwzględniając inne współistniejące jednostki chorobowe u pacjentek. Wszystkie ćwiczenia przerywane są ćwiczeniami oddechowymi i rozluźniającymi.

6.W przypadku nie odwołania zapisanej rezerwacji uiszczona opłata lub skreślenie z karnetu przepada. 5.W przypadku rezygnacji z zajęć należy to zgłosić najpóźniej dzień wcześniej do godz. 2.Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca na zajęcia w recepcji Centrum Zdrowia i Sportu.

Na koniec zajęć prowadzony jest stretching (rozciąganie i wyciszenie). Zajęcia kształtujące dolne partie ciała - brzuch, pośladki i uda. Jest to trening wzmacniający z wykorzystaniem dużych gumowych piłek.

• uzyskanie równowagi mięśniowej w celu zapobiegania bólom kręgosłupa. • pobudzenia układu krążenia i oddychania. - zajęcia fitness typu pilates, body ball, rowery, tabata, senior fit, ABT i inne…

Istnieje możliwość wynajęcia sali treningów personalnych na wyłączność za dokonaniem rezerwacji oraz opłatą 20 zł. Cena ustalona indywidualnie z trenerem uzależniona od częstotliwości treningów. W życiu kieruje się mottem: ,,Ruch może zastąpić niemal każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu”.

Swoją wieloletnią praktykę w sporcie dzieli się z klintami, zarazajac ich pozytywnym bakcylem i niczym nieograniczoną energią. Aktualnie recepcjonistka naszego centrum z najdłuższym stażem - praca z ludźmi daje jej nowe wyzwania i możliwość samodoskonalenia. Total Body Conditioning) to w dosłownym tłumaczeniu modelowanie całego ciała.

POWER JOGA - Jest dynamicznym stylem jogi, ukierunkowanym na poprawę wytrzymałości i elastyczności mięśniowej. Energetyczne zajęcia we wszystkich możliwych stylach, poprowadzone spontanicznie i z dużą dawką sportowej fantazji. W trakcie ćwiczeń angażowane są wszystkie partie brzucha - dolne, górne oraz skośne.

ABS - zajęcia ukierunkowane na wzmacnianie mięśni brzucha. I aby dowiedzieć sie czegoś więcej nie czekaj i umów się na Twój pierwszy trening wprowadzający. W tym celu wybierz indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb TRENING W OKRĘGU ZDROWIA!

Dla jeszcze lepszego efektu rozszeż swój PLAN TRENINGOWY ćwiczenia wzmacniające! Dodatkowo możesz zabrać ze sobą siostrę czy koleżankę-razem łatwiej się zmotywować. Zajęcia grupowe będą dla Ciebie idealną alternatywą.

Ciężko wybrać Ci się na siłownie czy poćwiczyć w domu? Tylko u nas co dwa miesiące zapraszamy swoich podopiecznych na analizę składu ciała i testy sprawdzające indywidualne postepy. Ponad to jeśli będziesz tego potrzebować pomożemy Tobie zmienić złe nawyki żywieniowe, pozbyć sie bólu abyś cieszył(a) się zdrowiem i dobrą kondycją!

Poza treningami fitness oferujemy Okręg Zdrowia (ineligentny trening), treningi zdrowego kregosłupa i treningi indywidualne z trenerem. W SPORT&BEAUTY oferujemy Wam rozbudowany Pakiet Zdrowotny który możesz konfigurować w każdej chwili pod Swoje potrzeby i cele. Ponad to w kazdej chwili możesz umówić sie z trenerem w celu konsultacji - wszystko po to aby każda osoba ćwicząca w SPORT&BEAUTY czuła się komfortowo.